Şeyhsinan Mah. Arpalık 2. Sok. No:50 Çorlu / Tekirdağ

Telefon

0 282 651 41 40

Adres

Şeyhsinan Mah. Arpalık 2. Sok. No:50

Çorlu Albert Genau Cam Balkon

Çorlu Albert Genau Cam Balkon

ISICAM'LI CAMBALKON     TİARA TWİNMAX

Sizlere Isıcam'lı cambalkon Tiara Twinmax,ürünümüzü anlatacağız: Balkonlarınız'da görsellikle birlikte fonksiyonel çalışma standartları altında bulunan diğer cambalkonlarınızdan ayrılarak, balkonunuzu evin kullanışlı bir odası "parçası" haline getiriyoruz.

Albert Genau, Ailesi olarak Dünya genelinde cam balkon sistemlerinin ulaşılabilmiş en üst düzey cambalkon yalıtımını siz değerli tüketicileremize sunuyor olmanın mutlulunu yaşıyoruz. Yalıtımının üst seviyelerde artırılması için sektörümüzde ilk olarak, mıknatıslı conta, özel olarak ürettiğimiz 20mm uzunluktaki kıl fırça ve EPDM conta kombinasyonunun birlikte kullanılmasının yanı sıra, cam balkonlardaki sistemlerin bugüne kadar karşılaşılan mekanik sorunlara çözüm olarak ürettiğimiz sistem, sizlere çok rahat ve konforlu bir şekilde, çok uzun yıllar servis istemeden sorunsuz çalışabilmesi için geliştirmiş bulunuyoruz.

KREDİ KARTLARINA PEŞİN FİYATINA
10 AYA VARAN TAKSİT
VADE FARKI YOK!


Sizlere Dört Mevsim Balkon Keyfi Sunuyoruz!

Tekcamlı sistemlere göre, 5 kata varan yalıtım vaat eden Albert Genau ısıcam'lı cambalkon sistemi, sanılanın aksine, sadece soğuk havaya karşı yalıtım sağlamakla kalmayıp, uygun cam tercihi ile yazları da serin balkon imkanı sunuyor. Isıcam'lı cambalkon ile kimi bölgelerde 2 ay ile sınırlı kalan balkon keyfi, hangi iklim şartlarında olursa olsun, dört mevsim yaşanabilir hale geliyor.