Şeyhsinan Mah. Arpalık 2. Sok. No:50 Çorlu / Tekirdağ

Telefon

0 282 651 41 40

Adres

Şeyhsinan Mah. Arpalık 2. Sok. No:50

Cam Balkon Neden Gerekli ?

Kışın sona eren zorlu hava şartları balkon keyfinizi devam ettirebilmeniz için tasarlanmış bir sistemdir. Dış etkenlerin ve soğuk hava şartlarının balkonunuz'dan yararlanmanızı engellediği durumlarda cam balkon sistemini kapatarak dış dünyaya tamamen kapalı, fakat aynı zamanda tamamen panoramik bir kapalı mekan elde etmiş olursunuz.

Cam balkon kapama sistemleri Tekirdağ ve Çorluda cam evinizde estetik ve fonksiyonel bir balkon yaratmanın en modern yoludur. Camların katlanarak aynı veya farklı noktalara toplanma özelliği ile mevsimsel değişikliklere en iyi cevap verebilen tek cam balkon sistemidir. Cam balkon kapama sistemleri yapıya ve zevklerinize uygun renk seçenekleri sunmasının yanı sıra, son derece kullanışlı ve dayanıklıdır.
Cam balkon sisteminde kullanılan camlar 8 mm kalınlığında Temperli camlardan oluşmaktadır, kırılması halinde çok küçük parçalara ayrılır canlılara ve çevreye zarar vermez.

Katlanır cam balkon saatte 150 km esen rüzgara dayanıklı olarak tasarlanmış ve imal edilmiştir. Cam balkon sistemimizde isteğe göre farklı renklerde füme, bronz, reflekte, satina cam uygulaması yapılabilmektedir.
Balkon dekorasyonlarınızı daha işlevsel hale getirmek ve daha hoş yaşam alanları oluşturmak için size balkonlarınızı cam balkon sistemi ile kapatmanızı öneriyoruz.

En İyi Cam Balkon Kalitesi 

  1. Cam balkon evlerinizde ek alanlar oluşturarak kullanım alanlarınızı genişletir.
  2. Cam balkon ile kapatılan oda, salon veya mutfağınızın ısı değerlerinde artış olur, enerji tasarrufu sağlar.
  3. Balkon mobilyalarınızı korur, ömrünü uzatır.
  4. Binanızın mimari görüntüsü değişmediğinden dolayı yerel yetkililer tarafından izin almanıza gerek kalmaz.
  5. Sağladığı konfor ile dengeli bir fiyat & performans oranı sunar.
  6. Katlanır cam balkon hırsızlık riskini önemli derecede azaltır.
  7. Balkon mobilyalarınızı korur, ömrünü uzatır.
  8. Cam balkon kapatma yapılarınızın görünümünü değiştirmez ayrıca değerini yükseltir.

Çorlu Cam Balkon

Sizlere en profesyonel cam balkon sistem modellerimizden bahsetmek istiyoruz. Günümüzde en çok tercih edilen cam balkon sistemerinin satışını sunan firmamız gün geçtikçe daha iyi hizmetler sunmaya devam etmektedirler. Profesyonel ekip kadromuz ile birlikte en iyi hizmeti sunmaya hızla devam etmekteyizdir.

Sizde eğer ki Çorlu cam balkon  yaptırmak istiyorsanız Tekirdağ'da hizmet verdiğimiz firmamıza bekleriz ve dilemiş olduğunuz cam balkon modelini kolaylıkla birlikte seçe bilme imkanı buluna bilmektedir. Kalite hiç bir zaman tesadüf olmadan en iyi hizmetleri kaliteli bir şekilde değerli müşterilerimize sunmaktayızdır.

Bir birinden farklı hizmetlerimiz sayesinde Caner cam balkon kalitesini ortaya koymuş lider güvenilir ve müşteri memnuniyetini sağlayan firma olarak bilinmektedir. Kalitemiz yüksek olmasından dolayı ve teknoloji gelişmesinden dolayı en uygun fiyata satışları sergilemekteyiz. Sizde cam balkon sistemi ne sahibi olmak istiyorsanız hiç durmadan sitemize giriş yapmanız yeterlidir saygılarımızla.

Yaşam şartlarında yoğun iş temposunda insanlar çok bunalıyor evlerine gidince ferah bir nefes almak için balkonlarına çıkıyor işte rahatlığın adresi Caner cam balkon sistemleri sayesinde anlaşılır. Konforun şıklığın ön planda olduğu havadaki tozdan yağmurdan koruyan cam balkon ile temiz havanın keyfini süreceksiniz. Balkonlarınız'dan aldığınız soğuk havayı bu sayede engelleyebilirsiniz.

Kullanılmayan balkonlarınızı cam balkon sistemiyle kapatarak kiler tarzında değerlendirebilirsiniz. Kış bahçesi yapmada katlanır açılır kapanır cam sistemiyle kullanımı oldukça kolay ısı yalıtımı sayesinde soğuğu hissetmeden ailecek güzel kış günlerinde ferah bir ortamda rahatlıkla vakit geçirebilirsiniz. Balkonlarınızı bahçelerinizi en yaşanılır hale cam balkon projesiyle güvenle çevirebilir asla pişman olmazsınız. Cam tercihlerinde renk ve çeşit mevcuttur raylı cam sistemleri de mevcuttur tercih sizin.

Balkon Kapatma

Birçok müşterimizin Katlanır Cam Balkon modelleri ile ilgili tereddüt yaşadıklarını biliyoruz. Ürün ve hizmetlerimizi satın aldıktan sonra bütün soru işaretlerinin ortadan kalktığını memnuniyetle görüyoruz. Balkon kapatma yapmak isteyenler; Su ve hava izolasyonu konusu sanırız sektörün en önemli sorunu durumundadır. Damlalık, "h" Alüminyum fitilli ve doğru cam seçimi ile yüksek izolasyon değerlerine ulaşmak mümkündür. Katlanır cam balkon Tekirdağ ve çorlu ilinde çok yüksek seviyede bir tecrübe biriktirmiştir.