Şeyhsinan Mah. Arpalık 2. Sok. No:50 Çorlu / Tekirdağ

Telefon

0 282 651 41 40

Adres

Şeyhsinan Mah. Arpalık 2. Sok. No:50

Uzaktan kumandalı ve elektrikli stor panjurlar çatı ve pencerenizle birlikte verilen akıllı uzaktan kumandayla çalıştırılır. Storlarınızı uzaktan kontrol etmenizi sağlayan yenilikçi bir çözümdür.Uzaktan kumanda konforu her gün yaşamanız için ve daha iyi mekan havası için önceden ayarlı bir dizi program içerir. Storunuzu odada istediğiniz yerden kontrol edebilirsiniz ve storun günün belirli saatlerinde kapanması ve açılması gibi önceden ayarlı programların tüm özelliklerinin keyfine varabilirsiniz.  

Gerekirse, storun alt tarafındaki kontrol barıyla storu manüel olarak da indirip kaldırabilirsiniz.  Elektrikli pencereniz yoksa ve elektrikli perde istiyorsanız Panjur Sistemlerimize göz atın.Bu, manüel kullanımlı çatı pencerelerinde  elektrikli Jaluzi perde veya panjurları kullanmanıza olanak tanır.Kontrol sistemini kullanarak manüel kullanımlı çatı pencerenizi tamamen otomatik hale getirebilirsiniz. 

Her iki kontrol sistemi de perde veya panjuru uyumlu hale getirecek uzaktan kumandaya sahiptir.Kontrol sisteminde yağmur sensörü de vardır.