Şeyhsinan Mah. Arpalık 2. Sok. No:50 Çorlu / Tekirdağ

Telefon

0 282 651 41 40

Adres

Şeyhsinan Mah. Arpalık 2. Sok. No:50

Çorlu Kepenk Sistemleri

Çorlu Kepenk Sistemleri

Çorlu Kepenk Sistemleri


Özellikle iş yeri, mağaza ve dükkanların güvenliğini sağlamak amacıyla kullanılan kepenk sistemleri günümüzde estetik amaçlı da kullanılabilmektedir. Farklı mimari detaylarla uyumlu olarak kullanılan kepenkler motorlu ve uzaktan kumandalı olabilmekte ve kullanıcılara kolaylık sağlamaktadır. Kepenk mini pencereli modeli ile güvenlik görevini yaparken vitrininiz de rahatlıkla izlenebilmektedir.Kepenk sistemleri uygulanacak alana uygun olarak farklı yükseklik ve şekle sahip kepenk profilleri kullanılarak hem güvenlik hem de estetik ön planda tutularak çağdaş çözümler üretilebilir. İçi poliüretan dolgulu alüminyum panellerin yanı sıra endüstriyel tip, içi boş, ekztrüzyon profiller ve galvaniz profiller de kullanılabilir.

Otomatik kepenk, genellikle iş yerlerinde kullanılan, kapıları veya pencereleri kapatmaya yarayan, güvenlik ve dekoratif görünüm sağlaması nedeniyle tercih edilen otomasyon sistemine sahip olankepenklerdir. Eski tipteki kepenkler, tahta kanatlar, Demir ya da sac malzemeler kullanılarak yapılmış olan kapaklar şeklinde kullanılırdı. Dolayısıyla ya yeterli güvenliği sağlamazlardı ya da bu kepenkleriaçmak ve kapatmak çok zor olurdu, önemli bir fiziksel efora sahip olmak gerekirdi. Üstelik yapıldıkları malzemeler ve açılmaları/kapanmaları sırasında çok kolaylık sağlamaktadır.Bizlere otomatik kepenk ve panjur tamiri için ulaşabilir, ustalarımızdan fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.  • Isı, ses ve toz izolasyonu için fitil, profil ve kanal sistemleri
  • Her tür mimari yapıya uygulanabilme
  • Geniş cepheli camlara tek parça uygulama
  • Değişik renk ve model seçenekleri
  • Merkezi sistemle veya tek tek açma kapama
  • Otomatik olarak gece kapama, gündüz açma sistemi
  • Elektrik kesilmesi durumunda manuel açma kapama
  • Tüm kontrol ve emniyet sistemleri ile uygulanabilme özelliği

Galvaniz Kepenk 

Otomatik Galvaniz Kepenk adı üzerinde diğer kepenklerden ayıran özelliği otomatik olarak açılması ve çok daha dayanıklı olmasıdır. Galvaniz Kepenk, iş yerleri ve birçok kurum kuruluş, mekân bu sistemleri kullanmaktadır. Bu sistemler oldukça kaliteli ve çok daha dayanıklı olması onun mekânlara kurulmasında tercih sebebi yapmaktadır.  Eski kepenkler insanların daha fazla yorulmasına neden olmakta idi. Ama Galvaniz Kepenk sistemleri insanların hiç yorulmadan bulundukları konumlarından rahatça tek tuş ile otomatik sistemi sayesinde açıp kapatabilmektedirler. Bu açıdan oldukça önemli bir özelliğe sahip olan Galvaniz Kepenk sistemleri insanların tercih sebebi olmuştur.

Galvaniz Kepenk sistemler üretimi ve imalatı ile uzman kadromuz ile iyi bir şekilde üstün kalite standartları ile modern kepenk sistemleri ile müşterilerine en iyi hizmeti vermekteyiz. Çalışmalarımızı iyi ve güvenli bir şekilde gerçekleştirip en iyi hizmeti vermek için uğraşmaktayız.  Şimdiye kadar yapmış olduğumuz bütün işlerde müşteri memnuniyetini kazanarak hedeflerimize bir adım daha ilerledik.


2018 ve 2019 Kepenk Fiyatları

Tüm kepenk işlerinde 2018 ve 2019 yılında da müşterilerimize uygun kampanyalar sunmaya devam ediyoruz.Her zaman işinde temizliği konu edilen, hatasız olma payına her zaman daha da fazla yaklaşan servisimiz Tekirdağ/Çorlu içinde hizmet veriyor.Kepenk denilince akla gelen ilk firmalar arasında yer edinen firmamız her zaman memnuniyet sunmaktadır.

Kepenk tamiri ve montajı konusunda sürekli hizmet veren ekiplerimiz hafta sonları da hizmet veriyor.Sizler için,güvenliğiniz için hızlı bir şekilde çalışıyor ve başarılı işleri ortaya çıkartıyor.