Şeyhsinan Mah. Arpalık 2. Sok. No:50 Çorlu / Tekirdağ

Telefon

0 282 651 41 40

Adres

Şeyhsinan Mah. Arpalık 2. Sok. No:50

Çorlu Isı camlı cambalkon

Çorlu Isı camlı cambalkon

Cam balkon kapatma sistemleri evinizde estetik ve fonksiyonel bir balkon yaratmanın en modern yoludur. Su ve Isı yalıtım konusunda maksimum verim sağlar. Camların katlanarak aynı noktaya toplanabilme özelliği nedeni ile mevsimsel değişikliklere en iyi cevap verebilen bir sistemdir. Cam balkon uygulamaları, kapatma ve vitrin sistemleri ev ve işyerlerinizin dış mekanla buluşmasını sağlayan balkon, teras, vitrin ve diğer özel alanların ayrılması için uygulanan tüm detay ve uygulama sorunları ortadan kaldıran, kullanıldığı alanlara mükemmellik katan güzel ve özel bir sistemdir. Her türlü cam balkon uygulamalarınızsa bizimle iletişime geçin kalite ve uygun fiyatlarımızdan yararlanın.
Cam balkon Panoramik görünüm keyfi sunuyor.

Cam balkon Binanın yapısında değişikliğe neden olmuyor.

Cam balkon Balkonunuzdan yıl boyunca dört mevsim faydalanılmasını sağlıyor.

Cam balkon Camlar sağa sola veya her iki yönde toparlanarak açılabiliyor

Cam balkon Temizliği, bakımı kolay ve pratik.

Cam balkon Darbelere dayanıklı temperli cam kullanıldığı için hırsızlık olaylarına karşı 
da koruyor.

Cam balkon Olağandışı etkilerle camın kırılması durumunda ise, küçük parçalara ayrılarak çevreye zarar 
vermiyor.

Cam balkon Yağmur, kar ve rüzgar gibi dış etkenlerden koruyor.

Cam balkon Çocuklarınızın güvenliğini sağlıyor.

Katlanır Cam Balkon Bakımı Nasıl Yapılır ?

Merhaba ,
Her montaj sonrası müşterimize sözlü olarak ifade ettiğimiz, tembihlediğimiz yıllık bakım oldukça pratik, fakat göz ardı edilen bir işlemdir.
Katlanır cam balkonunuzun markası herne olursa olsun, yılda bir yada iki kez bakıma ihtiyaç duyar. 
Bakımdan kastımız camları silmek değil ...  Şimdi gülümsemeyi bırakalım, zira çok ciddi bir durumdur ...
Yıllık Bakım yapmazsam ne olur ?
Bakım yapmazsanız teker takımları rulmanları içerisinde bulunan bilyalar paslanmaya başlayabilir, tozdan kitlenip iş görmez olabilir !
Tüm sistemin kalbi bu tekerlerdir !
Kötü ham madde ile üretilmiş ucuz plastik teker takımları konumuz dışındadır ! Bu tekerlerin ömrü bir yılı geçmez ! Ve bağlı bulundukları rulmanlardan dışarı çıkar .
Konumuza dönersek yıllık bakımda ;
  • Kanatların tamamı açık duruma getirilir .
  • Tekerlerin içerisinde yürüdüğü, kasa profili göz ile kontrol edilir. Eğer gerekli ise elektrikli süpürge yardımı ile kir alınır. Kir yoğunsa , kasa içi su ile yıkanır. Yürümeye engel kir su tahliyesinden dışarı atılır. Su tahliye kanallarının tıkanmadığından emin olunuz ! Kasa içinin kuruması baklenir.
  • Kasa içleri temizlendikten sonra , her yapı markette bulunabilecek pas sökücü takviyeli temizleyici ve yağlayıcı siprey kullanılarak tekerler temizlenir. Aşağıdaki resimde gösterilen rulman üzerlerine sıkılması önemlidir. Alttaki ve üstteki tüm tekerlere sıkıp kanadı ürüne uygun şekilde rayına yerleştirin. Kanadı ileri geri oynatarak rulman içerisindeki kirin akmasına yardımcı olun. Gerekli ise kullandığınız temizleme yağını tekrar sıkın !  Tüm kanatlara uygulayın .

 Tüm işlem bu kadar . Bu uygulamayı yılda iki kez yapmanız sisteminizi kurtarabilir . Sisteminizi uzun yıllar kullanmanızı sağlar .